Dvořák

305427. Obrácený akt

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x37 cm. Signováno vpravo dole Dvořák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo