E. Obrecht - Z Paříže

Olej na plátně, 22x27 cm. Signováno vpravo dole E. Obrecht. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

E. Obrecht
49133. Z Paříže
Dražba ukončena:30.09.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč