E. Obrecht

49133. Z Paříže

popis: Olej na plátně, 22x27 cm. Signováno vpravo dole E. Obrecht. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč