E. Wänke, V. Hluboš - Dva pražské motivy

Lepty, 27x19, 27x21 cm. Signovány vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen, 1x rám poškozen.

E. Wänke, V. Hluboš
41482. Dva pražské motivy
Dražba ukončena:11.03.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč