Edita Devínská

304924. Příroda I

popis: Keramika, 122x122 cm. Signováno vpravo dole Edita Devínská. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez možnosti zaslání poštou. Váží přes 50 kg.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:18:03

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč