Edita Devínská - Příroda II.

Keramika, 122x122 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez možnosti zaslání poštou. Váží přes 50kg.

304930. Příroda II.
Dražba ukončena:24.05.2020 20:14:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč