Edita Devínská

304930. Příroda II.

popis: Keramika, 122x122 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez možnosti zaslání poštou. Váží přes 50kg.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:14:51

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč