Edita Devínská

304938. Příroda III

popis: Keramika, 122x122 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez možnosti zaslání poštou. Váží přes 50 kg.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč