Edita Devínská - Příroda III

Keramika, 122x122 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez možnosti zaslání poštou. Váží přes 50 kg.

304938. Příroda III
Dražba ukončena:24.05.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč