Edmore Sango - Kubistická postava

Leštěný mramor, výška 37 cm. Signováno E. Sango.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Narozen 1977 v Zanzibaru, bratr známého zimbabwského sochaře Brightona Sango (1958-1995).

107843. Kubistická postava
Dražba ukončena:27.12.2023 20:17:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč