Eduard de Martini - Párové obrazy - Benátky

Akvarely, oba: 38x20 cm. Monogramováno vlevo dole. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Pasparty mírně zašlé.

301979. Párové obrazy - Benátky
Dražba ukončena:06.11.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (05.11.2019 23:14:17) 5949