Eduard de Martini - Pískaři

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x60 cm. Mongoramováno vpravo dole. Datováno 1932. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

27439. Pískaři
Dražba ukončena:31.01.2019 20:57:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč