Eduard Gurk - Korunovace Marie Anny Savojské

Litografie, 59x47 cm. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Restituce Národní galerie, Waldesova sbírka.

o autorovi: 1801 – 1841
Rakouský malíř a rytec.

Eduard Gurk
83316. Korunovace Marie Anny Savojské
Dražba ukončena:14.09.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč