Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
Kombinovaná technika, 46x32 cm. Signováno vpravo dole Ed. Milén. Rám, pasparta.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1891 - 1976
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.