Eduard Schloemann - Jaro v horách

Olej na plátně, 51x70 cm, signováno vlevo dole Ed. Schloemann, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

6398. Jaro v horách
Dražba ukončena:30.11.2016 19:41:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč