Egon Oskar von Kameke - Na útesu

Olej na dřevě, 39x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

Egon Oskar von Kameke
154450. Na útesu
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč