Elemér Halász-Hradil - Akt před zrcadlem

Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Halász-Hradil Elemér. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1873 – 1948
Slovenský malíř maďarského původu.

Elemér Halász-Hradil
25295. Akt před zrcadlem
Dražba ukončena:29.11.2018 20:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč