Emanuel Famíra - Za domem

Litografie, 32x47 cm, signováno vpravo dole Famíra, volný list.

Pozn.: Papír mírně zažloutlý

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

6975. Za domem
Dražba ukončena:25.01.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč