Litografie, 32x47 cm, signováno vpravo dole Famíra, volný list.
Pozn.: Papír mírně zažloutlý
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč