Emanuel Pryl - Oddychající tanečnice

Olej na plátně, 66x74 cm, signováno vlevo dole E. Pryl 45, rám.

1896, Praha - 1980
Žák UMPRUM v Praze. Ve válce zajat na ruské frontě. V Rusku kreslil především podobizny. Věnuje se také figurální kompozici, zátiší a krajinomalbě.

5469. Oddychající tanečnice
Dražba ukončena:28.09.2016 22:13:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 500 Kč