Emanuel Pryl - Zamyšlená

Olej na plátně, 56x45 cm, nesignováno, nerámováno.

1896, Praha - 1980
Žák UMPRUM v Praze. Ve válce zajat na ruské frontě. V Rusku kreslil především podobizny. Věnuje se také figurální kompozici, zátiší a krajinomalbě.

Pozn.: Otec současného majitele získal dílo přímo od autora.

2726. Zamyšlená
Dražba ukončena:30.09.2015 20:25:10
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč

1 600 Kč 30.09.2015 20:19:41 1105
1 500 Kč 30.09.2015 20:19:19 292