Olej na plátně fixovaný na kartonu, 20x50 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rám.
o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Hlinsku. Byl všestranně umělecky nadán, ve všech oborech samouk. Byl ředitelem Střední odborné školy výtvarné v Praze na Hollarově náměstí. Tvořil díla malířská, grafická i sochařská.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč