Olej na plátně, 31x87 cm. Signováno dole uprostřed Famíra. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 107 cm
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč