Emanuel Famíra - Krajina u loděnice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x73 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

23575. Krajina u loděnice
Dražba ukončena:31.10.2018 19:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč