Emanuel Famíra - Na kraji městečka

Akvarel, 14x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

307707. Na kraji městečka
Dražba ukončena:28.02.2021 20:21:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč