Emanuel Famíra

307707. Na kraji městečka

popis: Akvarel, 14x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Hlinsku. Byl všestranně umělecky nadán, ve všech oborech samouk. Byl ředitelem Střední odborné školy výtvarné v Praze na Hollarově náměstí. Tvořil díla malířská, grafická i sochařská.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

dražba ukončena: 28.02.2021 20:21:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč