Emanuel Famíra - Na periferii

Olej na plátně, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Famíra 62. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

20167. Na periferii
Dražba ukončena:30.05.2018 18:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč