Olej na plátně, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Famíra 62. Rám.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč