Emanuel Famíra - Nad Štěchovickou přehradou

Olej na plátně, 105x142 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

47411. Nad Štěchovickou přehradou
Dražba ukončena:30.07.2020 19:40:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč