Olej na kartonu, 21x57 cm. Signováno vlevo dole E. Famíra. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč