Emanuel Famíra - Praha ze Strahova

Olej na plátně, 50x116 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
114474. Praha ze Strahova
Dražba ukončena:14.04.2024 20:04:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč