Emanuel Famíra - Prof. Zdeněk Nejedlý

Sádra, výška 54 cm. Signováno E. Famíra.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

33049. Prof. Zdeněk Nejedlý
Dražba ukončena:12.06.2019 19:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 03.06.2019 12:32:25 863
700 Kč 01.06.2019 0:04:13 1331