Emanuel Famíra - Stodoly u Pojbuk

Olej na plátně, 33x75 cm. Signováno vlevo dole E. Famíra 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

86319. Stodoly u Pojbuk
Dražba ukončena:30.11.2022 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč