Olej na plátně, 33x75 cm. Signováno vlevo dole E. Famíra 42. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 94 cm
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč