Emanuel Famíra - Studie moře

Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

97698. Studie moře
Dražba ukončena:18.06.2023 21:13:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč