Olej na plátně fixováném na sololitu, 24x70 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč