Olej na plátně, 66x81 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč