Emanuel Famíra - Zahrada před zimou

Olej na plátně, 66x81 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

68651. Zahrada před zimou
Dražba ukončena:24.11.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč