Olej na kartonu, 15x19 cm. Signováno dole uprostřed Famíra. Rám.
Pozn.: Malba poškozena.
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč