Emanuel Hradil - S dětmi na nábřeží

Olej na plátně. 91x64 cm Signováno vpravo dole Hradil. Rámováno.

o autorovi: 1899 - 1956
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM.

Emanuel Hradil
302183. S dětmi na nábřeží
Dražba ukončena:17.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč