Emanuel Pryl - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 54x64 cm, signováno vpravo dole Prüll 29, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

10303. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.04.2017 22:30:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč