Emanuel Pryl - Malíř Antonín Slavíček

Olej na plátně, 130x97cm, signováno vpravo dole E. Pryl, nerámováno.

1896, Praha - 1980
Žák UMPRUM v Praze. Ve válce zajat na ruské frontě. V Rusku kreslil především podobizny. Věnuje se také figurální kompozici, zátiší a krajinomalbě.

3431. Malíř Antonín Slavíček
Dražba ukončena:26.11.2015 22:03:23
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč