Emanuel Pryl - Dívčí půlakt

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole E. Prüll 31. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

94895. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:01.06.2023 22:06:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč