Emanuel Pryl

38589. Karlův most a Staré město

popis: Olej na plátně, 56x77 cm. Signováno vpravo dole E.Pryl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Narodil se v Praze. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u českého malíře a grafika Arnošta Hofbauera, u Karla Maška a navštěvoval hodiny, které vedl český malíř a pedagog Emanuel Dítě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč