Emanuel Pryl - Náves Hrazany

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole E. Pryl. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

303577. Náves Hrazany
Dražba ukončena:11.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč