Emanuel Pryl

51705. Podvečer u Mánesova mostu

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno dole uprostřed E. Pryl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Narodil se v Praze. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u českého malíře a grafika Arnošta Hofbauera, u Karla Maška a navštěvoval hodiny, které vedl český malíř a pedagog Emanuel Dítě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:17:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč