Emanuel Pryl - Podvečer u Mánesova mostu

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno dole uprostřed E. Pryl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

51705. Podvečer u Mánesova mostu
Dražba ukončena:28.10.2020 21:17:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč