Emanuel Pryl - Podvečer v Mlinech

Kombinovaná technika + pastel, 35x50 cm. Signováno vpravo dole E. Pryl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

20062. Podvečer v Mlinech
Dražba ukončena:25.04.2018 22:30:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč