Emanuel Pryl - Sedící dívka

Olej na plátně, 118x78 cm. Signováno vpravo dole E. Prill. Rámováno.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

58670. Sedící dívka
Dražba ukončena:29.04.2021 20:17:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč