Emanuel Neumann - Vysoké nebe

Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole Emi. Neuman. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

104976. Vysoké nebe
Dražba ukončena:29.10.2023 20:57:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč