Olej na kartonu, 40x64 cm, signováno E. Kosa, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Paříži roku 1903. Studoval na AVU v Praze u prof. Thieleho. Roku 1921 odjel do USA.