Epiag Royal - Malovaná váza

Porcelán, výška 29 cm. Značeno Epiag Royal, Made in Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Epiag Royal
64570. Malovaná váza
Dražba ukončena:16.09.2021 23:36:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč