Erwin Müller - Vesnice u řeky

Olej na plátně, 40x56 cm. Signováno vlevo dole Erwin Müller 1944. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1978
Narodil se v Liberci. Studoval AVU ve Vídni u prof. Ticheho a Bachera. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, figurálním kompozicím i náboženským tématům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

46330. Vesnice u řeky
Dražba ukončena:24.06.2020 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč