Etienne Dinet - Noc v orientu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x63cm. Signováno vlevo dole E. Dinet. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1861 - 1929
Francouzský malíř.

Etienne Dinet
51868. Noc v orientu
Dražba ukončena:29.10.2020 20:25:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč