Eugen Weidlich - Soubor 21 kusů grafických listů

Signováno Eugen Weidlich, volné listy.

1916, Uherský Ostroh - 1983, Praha
Student ŠUŘ v Brně (prof. E. Hrbek a F. Süsser). Poté se učil na UMPRUM v Praze (1938-1943; prof. J. Benda a A. Strnadel). V letech 1947-1983 byl pedagogem na VŠUP. Věnoval se především volné a užité grafice. Zabýval se také ilustrací, restaurováním a tiskařským pracem.

Pozn.: Vyfoceny jen vybrané listy, doporučujeme osobní prohlídku.

2457. Soubor 21 kusů grafických listů
Dražba ukončena:28.05.2015 20:35:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč