Eugéne Ionesco - Bez názvu

Litografie, 62x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ionesco. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1909 – 1994
Francouzský dramatik a básník rumunského původu.

97997. Bez názvu
Dražba ukončena:02.07.2023 20:45:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč