Eva Hettešová - Blažková

307725. Koňské námluvy

popis: Olej na kartonu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Eva Hettešová 1965. Rám, sklo.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč