Eva Mansfeldová - Kružnice

Kombinovaná technika, 51x41 cm. Signováno vpravo dole Mansfeldová 97. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1950 - 2016
Narodila se v Praze. Studovala AVU v Praze u prof. Fišárka. Je považována za nejvýraznější představitelku české variace konktrétního umění a svým způsobem i pop artu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Eva Mansfeldová
57446. Kružnice
Dražba ukončena:01.04.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč