Olej na dřevě, 40x30 cm. Signováno vzadu Eva Medková 70. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1952
Narodila se v Praze. Výtvarné nadání zdědila po svých rodičích. Je dcerou malíře MIkuláše Medka a malířky Emily Medkové Tláskalové.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.