Eva Medková

49168. Silueta v hávu

popis: Olej na dřevě, 40x30 cm. Signováno vzadu Eva Medková 70. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1952
Narodila se v Praze. Výtvarné nadání zdědila po svých rodičích. Je dcerou malíře MIkuláše Medka a malířky Emily Medkové Tláskalové.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:08:21

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč