Eva Medková - Silueta v hávu

Olej na dřevě, 40x30 cm. Signováno vzadu Eva Medková 70. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1952
Narodila se v Praze. Výtvarné nadání zdědila po svých rodičích. Je dcerou malíře MIkuláše Medka a malířky Emily Medkové Tláskalové.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

Eva Medková
49168. Silueta v hávu
Dražba ukončena:30.09.2020 21:08:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč